Patelnia - Wok GEM ind. 28 cm

2307314

240,00 zł

- Patelnia - Wok BergHOFF GEM

- Powłoka Ferno GREEN

- Dostosowany do indukcji

- Średnica: 28 cm

- Pojemność: 3.9 l

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Średnica28 cm
Materiałodlew aluminium
Właściwościpowłoka Ferno GREEN
Indukcjaprzystosowane do indukcji
Zmywarkazalecane mycie ręczne
Wymiary wew. (cm)28 x 28 x 8
Wymiary zew. (cm)53 x 29 x 10

Powłoka FernoGreen

Zapobiegająca przywieraniu powłoka FernoGreen stanowi owoc nieustających wysiłków firmy BergHOFF na rzecz tworzenia najlepszych naczyń do gotowania. FernoGreen to wielowarstwowa i wolna od kwasu PFOA powłoka nowej generacji. Jej kolejne warstwy zostały wzmocnione poprzez dodanie wyjątkowo twardych substancji, zaś znakomite właściwości w zakresie zapobiegania przywieraniu potraw to zasługa nowoczesnych rozwiązań inżynieryjnych. Warto podkreślić, że FernoGreen nie tylko gwarantuje gotowanie bez przywierania, lecz także pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i stan środowiska naturalnego. Nowa powłoka firmy BergHOFF nie zawiera bowiem kwasu PFOA, ołowiu ani kadmu. A ponieważ potrawy nie przywierają do powierzchni naczyń z tą powłoką, możemy ograniczyć użycie tłuszczu lub całkiem z niego zrezygnować podczas smażenia. Dodatkowy atut FernoGreen to wysoka odporność na zadrapania i otarcia.

Naczynia firmy BergHOFF z nową powłoką odciążają środowisko naturalne w jeszcze jeden sposób: jej wzmocniona, wielowarstwowa struktura wydłuża okres użytkowania naczyń. Dzięki temu patelni i garnków nie trzeba wymieniać tak często jak dotychczas. Naczynia z FernoGreen są również łatwe w czyszczeniu, nie ma zatem potrzeby stosowania silnych detergentów i dużej ilości wody.

FlowerBbase

Dno FlowerBase firmy  BergHOFF  (postępowanie patentowe w toku) zapewnia stały i równomierny kontakt dna garnka lub patelni ze strefą gotowania płyty grzewczej. Jego unikalna konstrukcja wyklucza możliwość odkształcenia. W ten sposób ciepło błyskawicznie i równomiernie rozprowadzane jest na całej powierzchni naczynia. Dno FlowerBase zostało zastosowane w naczyniach z odlewu aluminium (które gwarantują czterokrotnie szybszą dystrybucję ciepła niż stal nierdzewna). Ponieważ jego struktura obejmuje materiał ferromagnetyczny, FlowerBase umożliwia gotowanie na płytach indukcyjnych. Od powszechnie używanych rozwiązań FlowerBase odróżnia ponadto lepsze zespolenie dna z korpusem naczynia, co zwiększa wytrzymałość i energooszczędność produktu. Oprócz płyt indukcyjnych dno FernoBase może być rzecz jasna zastosowane na wszelkich innych typach pól grzewczych.

 

Inteligentne rozwiązania dzięki unikalnemu połączeniu

Łącząc powłokę FernoGreen z naczyniami wyposażonymi w dno FlowerBase, Państwu serię naczyń do gotowania, które w inteligentny sposób łączą zdrowe gotowanie, długowieczność oraz łatwość obsługi.

12 innych produktów w tej samej kategorii: